Rodina LIVING

3 izbový byt, Plynárenská, 198.96 m2, novostavba [ID: 16135]

BOND REALITY- 3 izb. apartmán s veľkou TERASOU a PARKOVACÍM MIESTOM, Plynárenská ul., Citypark Ružinov
V práve skolaudovanom projekte Citypark Ružinov ponúkame na predaj 3 izb. apartmán s priestrannou terasou a parkovacím miestom v cene. Plánované odovzdanie je v auguste 2018.
Tento moderne a prakticky riešený priestor poskytuje viaceré možnosti využitia, či už ako priestor na bývanie, podnikateľské účely, pre ľudí z kreatívneho priemyslu... Veľkým benefitom je terasa s nadštandardnou rozlohou 133,92 m2 s perfektnou juhovýchodnou orientáciu. Celý priestor apartmánu je krásne slnečný, čo je zabezpečené vysokými stropmi až do výšky 3,3m a veľkoplošnými oknami. Táto výška stropu otvára nové prípadné využitie ako napr. spací kút, úložný priestor...
V cene apartmánu je zahrnuté kvalitné štandardné vybavenie. Súčasťou štandardu sú: hliníkové okná s 3 sklom, klimatizácia, obklady a keramické dlažby, plávajúca podlaha, sanita, dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere. Nároky na vyhotovenie, ako aj dizajn štandardu vyhovuje dnešným moderným potrebám.
V okolí bytových domov vytvorí investor zelený park, súčasťou parku bude lezecká stena, detské ihrisko, miesto na oddych a relax, lavičky a reštaurácia a kaviareň. Časť parku bude vyhradená iba pre rezidentov. V blízkosti obytného komplexu, ako aj v ňom samotnom, je výborné občianske vybavenie, obchody, banky a prístup na MHD. V bytových domoch sú plánované aj spoločenské miestnosti, v ktorých sa môžu deti spoločne zabaviť.
Bývanie na skok od mesta v parku plnom zelene s plnou občianskou vybavenosťou. Poloha projektu zabezpečuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť do najvýznamnejších cieľov.
Cena apartmánu aj s parkovacím státím je 209 900€.
Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Kuchyňa spojená s obytnou izbou
Poschodie: 4/25
Celkový počet miestností: 3

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Počet WC: 1
Počet kúpeľní: 1

Terasa: 133,92m²

Bezpečnostné dvere
Bezbarierový prístup
Klimatizácia

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Prevažná orientácia: JV
Podlaha: Zmiešaná
Okná: Hliníkové
Kúrenie: Ústredné vykurovanie

Možnosti k inzerátom

Na predaj

209.900 EUR

Obytná plocha: 65.04m2
Celková úžitková plocha: 198.96m2
Cena / m²: 1.054,99 EUR

Lokalita: Bratislava - Ružinov/Bratislava II
Ulica: Plynárenská
Dátum uverejnenia: Pred týždňom
Ponuka zmenená: Pred 2 mesiacmi
K dispozícii od


Zodpovedný predajca:

Lea Gallová (BOND Reality)
E-mail:
Telefón: 0905 333 333
02 595 33 333Načítavam zoznam podobných ponúk...