Rodina LIVING

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 1062 m2, pozemok je ohradený, mierny sklon [ID: 467]

PREDAJ – lukratívny stavebný pozemok 1.062 m2, Záhorské Sady - Záhorská Bystrica, všetky IS
BHS Reality - z poverenia majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy, v mestskej časti Záhorská Bystrica – lokalita Záhorské Sady.
Pozemok s rozlohou 1.062 m2 má rozširujúci sa lichobežníkový tvar. Pri vstupe na pozemok je šírka vstupnej strany 18,5 m, pozemok sa ďalej rozširuje na zadný rozmer 33,2 m, ľavá strana má dĺžku 42,5 m a pravá strana 45 metrov (viď. obrazové prílohy).
Pozemok je oplotený, súčasťou oplotenia od ulice je areálový stále zelený živý plot. Mierny sklon od vstupu smerom dole poskytuje nádherný, ničím nerušený, juhozápadný výhľad.

Pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami (voda, elektrina, plyn, splašková aj dažďová kanalizácia) je určený na výstavbu rodinného domu. Je spracovaná architektonická štúdia novostavby rodinného domu a súhlasné stanovisko Mestskej časti k projektovej dokumentácii jednopodlažného domu zastrešeného prevažne plochými a sčasti pultovými strechami. Projekt stavby nie je podmienkou predaja pozemku. Regulatívy a odporúčania pre umiestnenie, projektovú prípravu a architektonické riešenie stavby rodinného domu – na požiadanie.

Nepochybne treba spomenúť samotný areál Záhorských Sadov.
Okrem komplexnej správy areálu zabezpečujúcej aj nadštandardné požiadavky obyvateľov, areál poskytuje obyvateľom nielen priame spojenie s prírodou Malých Karpát prechodovými bránkami do lesa a priestor na prechádzky s relaxáciou a detským ihriskom v okolí upraveného a architektonicky stvárneného Vápenického potoka ale najmä bezpečnosť lokality s nepretržite fyzicky i kamerovo kontrolovaným vstupom do tejto rezidenčnej štvrte, výsledkom čoho je zabezpečené súkromie obyvateľov Záhorských Sadov.

Využite výbornú ponuku. Ide o jeden z posledných voľných pozemkov optimálnej výmery za dobrú cenu. Cena pozemku je 235,- €/m2, je konečná, zahŕňa sprostredkovanie, právny aj realitný servis. Pri kúpe platcom DPH je možnosť odpočtu tejto položky.

Kontakt : Iva Bedejová, 0948 58 5678, iva.bedejova@bhs-reality.sk

Sklon pozemku: Mierny sklon

Inžinierske siete
   Elektrina
   Kanalizácia
   Voda
   Plyn

Športové vyžitie:
   Turistika
   Cykloturistika
   Blízko les

Možnosti k inzerátom

Na predaj

249.750 EUR

Celková rozloha pozemku: 1062m2
Cena / m²: 235,17 EUR

Lokalita: Bratislava - Záhorská Bystrica/Bratislava IV
Dátum uverejnenia: Pred 2 týždňami
K dispozícii od 8.2.2018


Zodpovedný predajca:

Iva Bedejová (BHS Reality)
E-mail:
Telefón: 0948585678Načítavam zoznam podobných ponúk...